فهرست و دایرکتوری ایرانیان

7789 لینک
پیشنهاد یک لینک خوب به ایندکس ایران
Skip Navigation Linksایندکس ایران > لینکستانبرگ عشق  

عکس با کیفیت از یک برگ به شکل قلب و عشق

گل عشق  

عکس زیبا از یک گل سفید به شکل قلب و عشق

فارغ التحصیلی  

عکس از کتاب و کلاه فارغ التحصیلی از دانشگاه

پدر و پسر  

عکس احساسی زیبا از پسری بر دوش پدر

سیب سرخ شیشه ای  

عکس از یک سیب سرخ زیبای شیشه ای -مناسب برای پشت زمینه دسکتاپ

دفتر برنامه ریزی و تالیف کتب درسی  

دفتر برنامه ریزی و تالیف كتب درسی یكی از دفاتر اصلی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی است كه وظیفه ی برنامه ریزی و تالیف كتب درسی دوره های مختلف تحصیلی شامل : ابتدایی ، راهنمایی ، متوسطه و مراكز تربیت معلم را در سطح آموزش و پرورش برعهده دارد. دراین دفتر 23 گروه برنامه ریزی درسی زیر نظر مدیركل و سه معاون وی كار برنامه ریزی درسی ، تالیف كتب و اصلاح برنامه های درسی را انجام می دهند.

مدرسه الکترونیکی ثمین  

سلام بر همه علاقمندان و مشتاقان کسب علم ودانش در هرنقطه از جهان ، چه در ایران اسلامی و چه در خارج از این مرزو بوم . از همه شما عزیزان دعوت می کنم تا با ثبت نام در مدرسه الکترونیکی ثمین و استفاده از امکانات آموزشی - پرورشی این مجموعه گامی بلند در جهت رشد سطح علمی خود بردارید.

پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش  

معاونت پژوهشی - پژوهشکده تعلیم و تربیت -پژوهشکده کودکان استثنایی - پژوهشکده اولیا و مربیان - خانواده - معلم پژوهنده - مرکز ملی مطالعات بین المللی پرلز و تیمز - پژوهشنامه آموزشی - دبیرخانه شورای نظام پیشنهادها و ...

رشد - شبكه ملی مدارس ايران  

الف: حفظ و تداوم اررزش‌هاي اسلامي و ملي ب: تكميل برنامه‌ها و فعاليت‌هاي مربوط به برنامه آموزشي پ: ايجاد شبكه مرجع آموزشي و پرورشي

سارمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران  

الف- زمينه سازي تعليم و تربيت اسلامي دانش آموزان در ابعاد مختلف فردي و اجتماعي براي كسب فضايل اخلاقي و كمالات انساني بر اساس تعاليم عاليه اسلام ناب محمدي(ص). ب- زمينه سازي براي بسط مشاركت فعال دانش آموزان در عرصه هاي مختلف انقلاب و كشور. ج- برنامه ريزي براي استفاده مفيد از اوقات فراغت دانش آموزان و آماده سازي آنان براي پذيرش مسئوليتهاي فردي و اجتماعي. د- ترويج الگوها و اسوه هاي انقلابي ، اسلامي و ملي در بين دانش آموزان. ه- تقويت روحيه تعاون ، نيكو كاري ، نوع دوستي و كمك به ديگران و ترغيب به رعايت نظم و انضباط اجتماعي و روحيه قانون گرايي و احترام به قانون در جامعه. و- مشاركت در ارتباطات بين المللي دانش آموزان بويژه با دانش آموزان كشورهاي اسلامي. ز- ايجاد علاقه و ايمان به فرهنگ خودي ، خود باوري و توجه به شعار نه شرقي و نه غربي.

سازمان ملي پرورش استعدادهاي درخشان - سمپاد  

اين سازمان و کليه مراکز آموزشي سمپاد و تمامي دبيران و کارکنان آن هيچ گونه فعاليت ويا همکاري با موسسات آموزشي و کنکوري ندارند و استفاده از عناوين جعلي صرفا براي عوام فريبي است و مورد پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت.

سازمان آموزش و پرورش استان تهران  

سایت سازمان آموزش و پرورش استان تهران- اخبار ، اطلاعات ، بخشنامه ها و ارتباط با بخش های مختلف آموزش و پرورش استان تهران

وزارت آموزش و پرورش  

سایت اصلی وزارت آموزش و پرورش ایران - اخبار ، اطلاعات ، بخشنامه ها و ارتباط با بخش های مختلف آموزش و پرورش ایران

ماهنامه هنر آشپزی  

اكنون ماهنامه هنر آشپزي، پس از 4 سال انتشار مداوم غذا را از زواياي مختلف براي مخاطبان گوناگون از جمله سالمندان، كودكان و بيماران مورد توجه قرار مي دهد و شامل ريزه كاري ها، تجربيات و دستوراتي است كه در آشپزخانه هنرآشپزي آزموده و از كليه مراحل آن بصورت گام به گام، عكس و فيلم تهيه شده است.

کبوتر قهوه ای  

عکس بزرگ و باکیفیت از یک کبوتر فهوه ای زیبا در فضای آزاد

آمار و داده های اقتصادی بانک مرکزی  

- شاخص های قيمت -بررسی بودجه خانوار HES - متوسط قيمت خرده فروشي برخي از مواد خوراکي در تهران - سري زماني شاخص صنعت - نتايج بررسي فعاليت هاي ساختماني بخش خصوصي در مناطق شهري

نرخ ارز بروز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران  

شامل نرخ برابری ريال با ارزهای مهم دنيا برحسب تاريخ و رسم نمودار مربوطه در بازه‌های زمانی مختلف

مشخصات امنيتی اسکناس و ايران‌چک  

مشخصات امنيتی و قابل بررسی اسکناس و ايران چک به شما کمک می‌کند تا به راحتی اسکناس‌های واقعی را از موارد تقلبی و جعلی آنها تشخيص دهيد. در اسکناس‌های صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران موارد متعددی از خصوصيات امنيتی وجود دارد که تشخيص آنها با اندکی دقت برای شما آسان خواهد بود. در بيشتر موارد بهتر است به يک خصيصه اکتفا نکنيد بلکه موارد بيشتری را جهت حصول اطمينان بيشتر بررسی نمائيد. دقت داشته باشيد که نگهداری و استفاده از اسکناس‌های جعلی پيگرد قانونی دارد. برای دیدن فایلهای همراه پی دی اف باید برنامه اکروبات ریدر را در سیستم نصب کرده باشید

عکس های قله سبلان  

عکس های قله 4811 متري سبلان در استان اردبيل و طبیعت اطراف آن

گزارش تصویری دومین جشنواره فیلم گل آقا - 4  

مراسم تقدیر از برگزیدگان دومین جشنواره فیلم گل آقا، شب گذشته 30 مهر 87 در تالار اریکه ایرانیان با حضور چهره‌های هنری،فرهنگی و سیاسی برگزار شد.

گزارش تصویری دومین جشنواره فیلم گل آقا - 3  

مراسم تقدیر از برگزیدگان دومین جشنواره فیلم گل آقا، شب گذشته 30 مهر 87 در تالار اریکه ایرانیان با حضور چهره‌های هنری،فرهنگی و سیاسی برگزار شد.

گزارش تصویری دومین جشنواره فیلم گل آقا - 2  

مراسم تقدیر از برگزیدگان دومین جشنواره فیلم گل آقا، شب گذشته 30 مهر 87 در تالار اریکه ایرانیان با حضور چهره‌های هنری،فرهنگی و سیاسی برگزار شد.

گزارش تصویری دومین جشنواره فیلم گل آقا -1  

مراسم تقدیر از برگزیدگان دومین جشنواره فیلم گل آقا، شب گذشته 30 مهر 87 در تالار اریکه ایرانیان با حضور چهره‌های هنری،فرهنگی و سیاسی برگزار شد.

زندگینامه و کرامات آیت الله العظمی بروجردی  

آیت الله بروجردی(ره) از سادات طباطبائی بروجردی و با سی واسطه به دومین پیشوای شیعیان حضرت حسن بن علی علیهما السلام می رسد. جدّ ششم آن مرحوم، فقیه عالیقدر سید محمد بروجردی است که از بزرگان و دانشمندان قرن یازدهم هجری به شمار می رود. نیاکان و بستگان پدری و مادری آیت الله بروجردی اغلب از دانشمندان و فقهای شیعه و بعضی از آنها مراجع بزرگ عصر خود بوده اند و در حقیقت ایشان زعامت و مرجعیت را به ارث برده بود.

گزارش تصویری/ اختتامیه نهمین جشن خانه موسیقی ـ 2  

در مراسم اختتامیه نهمین جشن خانه موسیقی شامگاه گذشته در تالار وحدت از هوشنگ استوار، فرامرز پایور، جلیل شهناز، حسن کسایی و... با اهدای لوح سپاس و تندیس تقدیر شد.

گزارش تصویری/ اختتامیه نهمین جشن خانه موسیقی ـ 1  

در مراسم اختتامیه نهمین جشن خانه موسیقی شامگاه گذشته در تالار وحدت از هوشنگ استوار، فرامرز پایور، جلیل شهناز، حسن کسایی و... با اهدای لوح سپاس و تندیس تقدیر شد.

حکایت آن مرد که از میزش بزرگ‌تر بود  

مدیر لایق، کم گوی و پرکار دولت‌های مختلف که از زمان تاسیس جمهوری اسلامی بی هیچ ادعایی هر مسولیتی را که به دوشش گذاشتند پذیرفت و در کار خود منشاء اثر و تحولی بزرگ در ساختار صنعت کشور شد.

وبلاگ بر و بچه های دهاتی عکس وموسیقی زبانشناسی و ...  

وبلاگی متفاوت (کاملترین وبلاگ از نظر اطلاعات در موردعکس دلنوشته ها ضرب المثلها آهنگها نرم افزار شعر جک لطیفه موبایل و خلاصه هرچه که بخوای و ... )

دانلود نرم افزار صحيفه امام خميني  

امكانات نرم افزار صحیفه امام خمینی ره - صحیفه امام (ره) در 21 جلد با امكان جستجو و فهرست درختي متن کامل قرآن با امکان جستجو سه زبان عربی فارسی و انگلیسی

فناوری اطلاعات پیام نور تبریز  

وبلاگ دانشجویان فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور تبریز به منظور اطلاع رسانی و هم به عنوان محلی برای آموزش و سرگرمی دانشجویان عزیز فناوری اطلاعات ایجاد شده است

پیوند ها 3241 تا 3270 از کل 7789

Copyright ©2007 - 2010 Indexiran.ir . All rights reserved. --- کپی رایت © ایندکس ایران 1386 - 1389