فهرست و دایرکتوری ایرانیان

7789 لینک
پیشنهاد یک لینک خوب به ایندکس ایران
Skip Navigation Linksایندکس ایران > لینکستانمعرفی آثار علامه امینی (ره)  

علامه امینی رحمة الله علیه عطش و ولع بسیاری نسبت به مطالعه و تحقیق در موضوعات اسلامی داشتند. اکثر عمر با برکت ایشان در سفرهای علمی و مطالعات و تحقیقات بسیار، صرف شده است .

ایران سیما  

آرشیو دیجیتال رسانه های ملی ایران به تفکیک شبکه های تلویزیونی ایران و شبکه های ماهواره ای ایران

زیارت آل یاسین  

زیارتی عالی و پر از کلمات زیبا برای زیارت تنها امام زنده در روی کره زمین که غریبانه دور از دیدگان ماست

خبر آمد خبری در راه است - مرحوم آغاسی  

خبر آمد خبری در راه است --- سرخوش آن دل که از آن آگاه است ...

استخاره به قرآن  

سوره اخلاص را سه مرتبه بخوان و بر محمد و آل محمد سه مرتبه صلوات بفرست و سپس دعای چند خطی استخاره و طلب خیر از خدا را بخوان و دل به خدای بزرگ بده و استخاره کن، ناگفته نماند که عقل و مشورت با عقلا از دستورات دینی ما در تصمیم گیری هاست

فهرست نمایشگاههای ایران  

پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه ها با هدف اطلاع رسانی گسترده و دقیق در زمینه اطلاعات نمایشگاهها، زمان و تقویم برگزاری نمایشگاهها، فهرست شرکتهای صنعتی و تجاری حاضر در نمایشگاهها، برنامه نگارخانه ها، اخبار و وقایع نمایشگاهی و صنعتی راه اندازی شده است.

آی آی کتاب  

فروشگاه آنلاين كتاب، نرم افزار و مجلات ايراني همراه با يك سيستم اعتباري داخل كشور

مدرسه علوم انگلستان  

دسته بندی مطالب آموزشی علوم با ترکیب های سنی متفاوت از 5 تا 19 سال

پایگاه ملی داده های علوم زمین کشور  

دسترسی به اطلاعات با موضوع ، مقیاس ، و ناحیه با امکان جستجو و ...

سازمان بازرسی کل کشور  

وظايف سازمان بازرسي كل كشور در قالب فعاليتهاي منظم و هدف دار بر اساس مأموريت قانوني سازمان نسبت به نظارت و بازرسي از دستگاههاي مشمول بازرسي ، طي سه نوع بازرسي انجام مي‌پذيرد - 1- بازرسي مستمر: اين بازرسي كه عمده فعاليتهاي سازمان را در بر مي‌گيرد در قالب برنامه ساليانه با استفاده بهينه از منابع و امكانات موجود مبتني بر پايه‌هاي علمي و شناخت كامل از نيازها و شرايط حاكم بر كشور صورت مي‌پذيرد .جهت گيري اصلي برنامه‌هاي عملياتي بر اساس سياستها و خط‌مشي‌هاي كلي نظام با هدف نظارت و بازرسي از وزارتخانه‌ها ، سازمان‌ها و مؤسسات مندرج در ماده 2 قانون تشكيل سازمان بازرسي كل كشور تعيين مي گردد. - 2- بازرسي فوق العاده: انجام بازرسي‌هاي فوق العاده حسب الامر مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و يا به دستور رئيس قوه قضائيه و يا درخواست رئيس جمهور و يا كميسيون اصول 88 و 90 قانون اساسي مجلس شوراي اسلامي و يا بنا به تقاضاي وزير يا مسئول دستگاههاي اجرايي ذيربط و يا هر موردي كه به نظر رئيس سازمان ضروري تشخيص داده شود صورت مي پذيرد. - 3- بازرسي موردي: رئيس سازمان مي‌تواند بر اساس ماده 10 آيين نامه اجرايي قانون تشكيل سازمان بازرسي كل كشور ، بدنبال شكايات و اعلامات مدلل ، بازرس و يا هيأت بازرسي براي رسيدگي به موضوع اعزام و يا مامور مي نمايد.

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران  

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران بموجب ماده 6 قانون تاسيس وزارت صنايع و معادن مصوب 6/10/79 مجلس شوراي اسلامي و تبصره ذيل ماده مذكور به منظور بررسي، تهيه و اجراي طرحهاي احداث، توسعه، تجهيز و نوسازي صنايع توليدي متالوژي، استخراج و فرآوري مواد معدني و اجراي طرحهاي اكتشافي تشكيل گرديده است. اين سازمان طبق قانون تاسيس سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران مصوب 21/4/1346 و اساسنامه و مقررات آن اداره گرديده و داراي 8 شركت اصلي و 55 شرکت عملياتي بهره برداري در زمينه صنايع فولاد، آلومينيوم، مس، سيمان و مواد معدني مي باشد.

انجمن انفورماتیک ایران  

ترویج کاربردهای صحیح انفورماتیک از طریق تدوین و پیشنهاد استانداردهای علمی، فنی حرفه‌ای، بررسی تاًثیرتکنولوژی کامپیوتر بر روی وضع اجتماع و محیط زیست، آشنا کردن افراد جامعه با محاسن و خطرات استفاده از کامپیوتر و کمک در وضع قوانین حمایتی و ...

بازی و آب  

برکه ای آرام و پسری بازیگوش

پیوند ها 271 تا 300 از کل 7789

Copyright ©2007 - 2010 Indexiran.ir . All rights reserved. --- کپی رایت © ایندکس ایران 1386 - 1389