لیست وب سایتهای ایرانی
پیشنهاد وب سایت به ایندکس ایران
Skip Navigation Linksایندکس ایران > لینکستان > وب سایت
تازه های وب سایتهای ایرانی

سازمان حسابرسی
http://audit.org.ir/

تأمین نیازهای اساسی دولت در زمینه حسابرسی و ارائه خدمات تخصصی مالی به بخشهای دولتی و تحت نظارت دولت، تدوین و تعمیم اصول وضوابط حسابداری و حسابرسی و آیین رفتار حرفه‌ای منطبق با موازین اسلامی، و تحقیق و تتبع در روشهای علمی و عملی به منظور اعتلای دانش تخصصی منطبق با نیازهای کشور.


دیکشنری آریانپور- آنلاین
http://www.aryanpour.com/

ترجمه لغات انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، انگیسی به انگلیسی همه به صورت آنلاین


دیکشنری آریا
http://www.ariadic.com/

ترجمه لغات انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی، انگیسی به انگلیسی همراه با تلفظ کلمات لاتین


ارائه کلیه منابع تخصصی برای تمامی رشته های علمی
http://www.elmishop.com

این سایت با کمک گروهی از متخصصین داخل و خارج کشور اقدام به جمع آوری و ارائه منابع علمی تخصصی برای تمامی رشته های علمی نموده است این منابع برای کسانی که در صنعت مشغول هستند ، کسانی که قصد ورود به صنعت را دارند ، کسانی که اهل تحقیق هستند و دانشجویان مناسب و کاربردی است.


آیت الله العظمی سیستانی
http://www.al-sistani.org/

ادرس جدید پایگاه اطلاع رسانی ایت الله سیستانی


پارس تولز
http://www.parstools.com/

ابزارهای مفید برای وب مسترها و صاحبان وب سایتها و وبلاگ ها


آب و هوا - بی بی سی
http://www.bbc.co.uk/weather/

گزارش آب و هوایی نقاط مختلف انگلستان و جهان با بی بی سی - BBC - Weather Center


آب و هوا در سایت یاهو
http://weather.yahoo.com/

نمایش آب و هوا بر اساس شهر و کشور - نقشه های ماهواره ای هواشناسی به روز - ویدیوهای هواشناسی


تلویزیون و خبرگزاری انگلستان - BBC
http://www.bbc.co.uk/

اخبار و اطلاعات در موضوعات مختلف جهانی - پشتیبانی از زبانهای زنده دنیا


دانشیار - بانک مقالات علمی
http://www.daneshyar.org/

لیست مقالات علمی با عناوین مختلف در زمینه های گوناگون علمی و تخصصی به زبان انگلیسی


تقویم به صورت فلش
http://www.taghvim.com/

تقویم ایرانی, شمسی و قمری و میلادی به صورت فلشنرم افزارمفاتيح الجنان رایگان
http://www.mobinmobile.com/

1- نرم افزار مفاتيح الجنان بر روی موبايل جهت استفاده عموم و به صورت رايگان ارائه شده است، به دوستان خود هديه دهيد و ما را از دعای خير خود بهره مند سازيد. 2- از آن جا که اين نرم افزار به صورت java است، محدود به گوشي خاصی نمی باشد و بر روی هر گوشی که از اين زبان پشتيبانی کند قابل نصب و استفاده است.


پرشین دانلود
http://www.persiandownload.ir/

وب سایت پرشین دانلود رسماً در تاریخ ۷ مرداد ماه ۱۳۸۵ فعالیت خود را با هدف “معرفی و دریافت نرم افزار های جدید” آغاز نمود. در ابتدای راه سایت با فراز و نشیب های فراوان روبرو گشت به طوری که سایت چندین بار با سیستم های مدیریت محتوا مختلف آزمایش گردید و در نهایت در بهمن ماه ۱۳۸۶ سایت با سیستم وردپرس به صورت قطعی به کار خود ادامه داد.


برای دانلودها - 4 downloads
http://www.4downloads.ir/

دانلود نرم افزار ، بازی و تم های کامپیوتری و موبایل


شیمیست
http://www.shimist.ir/

مطالب و اطلاعات علمی و فنی شیمی و شیمیدانهای ایران و جهان


پرتال لنجان
http://www.lenjan.ir/

با توجه به استفاده از تجربیات سایر کشورها ما نیز بر آن شدیم تا با راه اندازی اولین پرتال شهرستانی در کشور بخشی ولو کوچک از رسالت بزرگ خود را در ارائه خدمات و اطلاعات بصورت اینترنتی و الکترونیکی انجام دهیم. شهروندان گرامی در سطح شهرستان لنجان با استفاده از پرتال شهرستان لنجان می توانند ضمن دسترسی به آخرین اخبار ، اطلاعات ، دانش روز از طریق این سایت از خدمات و سرویسهای ارائه شده سایر سازمانها ، نهادها ، شرکتها و غیره استفاده نمایند...


کودکان ایران
http://www.iek.ir/

یکی از چالشهای اساسی در استفاده از فناوریهای نوین ایجاد شکاف بین نسلها می باشد که عموماوالدین و فرزندان از سطح اطلاعاتی و دانشی متعادلی برخوردار نیستند و این موجب از هم گسیختگی کانون اطلاعاتی خانواده میشود در همین راستا عمده کشورهای پیشرفته اقدام به طراحی محیط های سایبر و جوامع مجازی از طریق اینترنت نموده اند تا با ایجاد یک بستر مناسب هر دوقشر و نسل را تحت آموزشهای مجازی مناسب قرار دهند این واقعیت بر کسی پوشیده نیست که امکان برگزاری کلاسهایی بصورت متمرکز برای والدین و فرزندان بطور همزمان و در یک محل وجود ندارد ولی ایجاد انجمنهای اینترنتی و مجازی به خوبی این چالش را برطرف نموده و شرایط مطلوبی هم برای والدین و هم برای فرزندان فراهم نموده است...


مجله پوپک
http://www.poopakmag.com/

مجله کودکان - پوپک شامل بازی و سرگرمی ، سرود ،کاردستی و مطالب علمی برای کودکان و نونهالان


ماهنامه شهرزاد
http://www.shahrzadclub.com/

شهرزاد کلوب، پایگاه تخصصی ویژه والدین و مربیان کودکان، وابسته به ماهنامه فرهنگی و هنری شهرزاد، راهنمایی برای والدین و مربیان کودکان و نوجوانان می باشد. در این پایگاه اینترنتی، علاوه بر بازنشر نسخه چاپی ماهنامه، مطالب و اخبار حوزه های مختلف کودک و نوجوان، به صورت روزانه منتشر خواهد شد. همچنین با مراجعه به بخش های مختلف سایت، می توانید از امکانات آنلاین این پایگاه، همچون فروشگاه مجازی، اتاق‌های گفت وگو، لینک‌های روزانه اخبار، و نیز مقالات گردآوری شده از منابع مختلف و معتبر، استفاده کنید.


شرکت خدمات حمایتی کشاورزی
http://www.assc.ir/

اهداف شرکت عبارتست از برنامه ریزی ، سیاست گذاری و اقدامات لازم در راستای تولید ، تهیه ، تدارک ، توزیع ، حمل و نقل ، خرید و فروش انواع بذر ،نهال اصلاح شده ، مواد و سموم دفع آفات نباتی و بیماریهای گیاهی ، کودهای شیمیایی و آلی ، کودهای شیمیایی مخلوط ، هورمونها و مواد غذایی گیاهان . که منظور از بذر و نهال انواع بذر و نهال ، پیاز ، قلمه ، غده ، پایه ، پیوندک ، پاجوش و هر قسمتی از گیاه است که به منظور تکثیر مورد استفاده قرار می گیرد.


وزارت جهاد کشاورزی
http://www.maj.ir/

به منظور رفع اين نابساماني ها و نارسايي ها، براساس قانون برنامه سوم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي جمهوري اسلامي ايران دولت مكلف شده تا در جهت اصلاح نظام اداري ، كاهش تصدي هاي غير ضروري، ارتقاي بهره وري و كارايي نيروي انسانس و مديريت دستگاههاي اجرايي، حذف موازي كاري ها .... و تجمع امور كشاورزي ، دام، توسعه و عمران روستايي تدابير لازم را اتخاذ كند. در اين راستا، لايحه ادغام وزارتخانه هاي جهادسازندگي و كشاورزي و تشكيل وزارت جهاد كشاورزي توسط سازمان مديريت و برنامه ريزي تهيه شد و پس از تصويب هيات وزيران در تاريخ بيست و ششم مرداد ماه سال ١٣٧٩ با قيد يك فوريت به مجلس شوراي اسلامي تقديم شد. اين لايحه پس از ماه ها بحث و بررسي كارشناسان ، سرانجام در تاريخ ششم دي ماه سال ٧٩ به تصويب نمايندگان مجلس شوراي اسلامي رسيد و در تاريخ دهم دي ماه ١٣٧٩ توسط شوراي نگهبان تاييد شد.


سازمان امور عشایر
http://www.ashayer.ir/

اخبار و اطلاع رسانی پیرامون فعالیت های جهاد کشاورزی و سازمان امور عشایر کشور


سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور
http://www.frw.org.ir/

گزارشات ، اخبار و اطلاعات پیرامون جنگلها ، مراتع و آبخیزداری در ایران - وابسته به وزارت جهاد کشاورزی


سازمان شیلات ایران
http://www.shilat.com/

پايگاه اطلاع رساني شيلات ايران, وب سايت رسمي شيلات ايران است و با هدف اطلاع رساني عمومي و تخصصي به شهروندان, دانشجويان, كارشناسان و مديران فعاليت مي كند. طرح اوليه اي از وب سايت شيلات حدوداً 4 سال قبل راه اندازي شد. اما با شروع سال 83, اطلاع رساني به جامعه از طريق اين رسانه با جديت و گستردگي بيشتر دنبال شده است. طراحي جديد وب سايت شيلات نيز با باز تعريفي از ساختار, چارچوب و قابليت هاي كاربردي بيشتر, از اوايل آبان ماه 83, مورد استفاده قرار گرفته است.


سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران
http://www.corc.ir/

شمه ای از چشم انداز سازمان به این صورت است که پس از طی مراحل شناخت کامل و تحلیل سازمان، تمام و یا اکثر فعالیت های درون سازمانی و یا برون سازمانی اعم از خرید محصولات تضمینی، بازاریابی محصولات کشاورزی بصورت ملی و بین المللی، مدیریت فروشگاههای مصرف، خرید گندم آنلاین از کشاورزان توزيع و تخصيص نهاده هاي كشاورزي، بررسي وضعيت انبارها، و خلاصه تمام فعالیت هایی که در اساسنامه سازمان ذکر گردیده بصورت آنلاین و بهنگام انجام پذیرد.


صندوق بیمه محصولات کشاورزی
http://www.aiiri.gov.ir/

به منظور حمايت از کشاورزان و دامداراني که در اثر حوادث غير قابل پيش بيني توليدات آنان دچار خسارت و آسيب مي شوند و براي کمک به ادامه فعاليتهاي توليدي آنان، شوراي انقلاب جمهوري اسلامي در تاريخ هشتم بهمن ماه سال پنجاه و هشت تصويب نمود که صندوق ويژه اي به نام " صندوق کمک به خسارت ديدگان محصولات کشاورزي و دامي " در بانک کشاورزي تشکيل شود. بر اساس تبصره پنج مصوبه شوراي انقلاب، وزارت کشاورزي مکلف شد ظرف مدت پنج سال از تصويب اين قانون مطالعات و اقدامات لازم را در مورد اجراي مقررات بيمه محصولات کشاورزي انجام دهد و لايحه نهايي آن را تهيه نمايد...پایگاه اطلاع رسانی دکتر رهام صادقی
http://www.roham.ws

اخبار و تازه های پزشکی، نکات بهداشتی، پاسخ به سوالات ، نرم افزارهای پزشکی ، راهنماهای تشخیصی و اطلاعاتی ، گالری تصاویر، محاسبه وزن مطلوب ، کالری ، شادی، طول عمر ، بهره هوشی، زمان تقریبی زایمان، تستهای روانشانسی، نمایش اسلاید، و ...پیوندها 991 تا 1020 از کل 1711
اولین قبلی بعدی آخرین
Copyright ©2007 - 2010 Indexiran.ir . All rights reserved. --- کپی رایت © ایندکس ایران 1386 - 1389